Samsung metaverse hizmeti 4 milyondan fazla kullanıcıya ulaştı

Tekonoji devi Samsung, CES 2022’de kendi metaverse hizmeti My House’u resmi olarak tanıtmıştı. Naver’ın 3D avatar platformu Zepeto ile bir iş birliği içerisinde gerçekleştirilen My House, bir aydan kısa bir müddette kullanıcıların ilgi odağı haline geldi.

Samsung Metaverse Hizmeti, Z Jenerasyonunu Hedefliyor

Samsung kendi metaverse hizmeti My House, bir aydan kısa bir müddet içerisinde 4 milyondan fazla kullanıcıya ulaştı. Bununla bir arada Zepeto ile bir iş birliği içerisinde gerçekleştirilen My House, özellikle müşteri tabanı olarak genç meslektaşlarını ve Z nesli gençlerini hedefliyor.

My House ayrıyeten Samsung‘un birtakım teknoloji eserlerinde yenilik yapmak ve daha genç tüketicileri bir ortaya getirmeyi olarak düşünüyor.

Tesla BTC’deki düşüşten ne kadar ziyan etti?

2 sa. evvel eklendi

Bahis ile ilgili olarak Samsung’un Global Pazarlama Merkezi Lideri Young-hee Lee şunları söyledi:

“My House’un temel desteğimiz olmasıyla, müşterilerin metaverse tecrübesini optimize ederek Y nesli ve Z Jenerasyonu ile daha güzel bir halde etkileşim kurmak istiyoruz”

Son olarak belirtmek gerekirse Samsung, kripto para ünitelerinin ve metaverse’ün süratle benimsenmesi için yeni iştirakler kurmayı planlıyor.

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Kripto Para Haberleri
  • Samsung’un My House metaverse kullanıcı sayısı açıklandı

About admin

Check Also

NASA, Mars InSight aracına bu yıl veda edecek

NASA'nın Mars InSight aracı, güneş panellerinde biriken toz sebebiyle yakın vakitte kullanım dışı kalacak. Uzay ajansı, biriken tozların ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.