Samsung Monitor M8 satışa çıkıyor

Samsung’un CES 2022 fuarında tanıttığı ve Tizen işletim sistemi ile monitör olarak kullanmanın yanında çevrim içi kolay ofis uygulamalarının da yer aldığı Monitor M8 modeli Güney Kore’de satışa başlıyor.

Samsung Monitor M8 özellikleri ve fiyatı

Tizen işletim sistemli Monitor M serisi ülkemizde de ilgi gördü. Çıktığı devirdeki nispeten uygun fiyatları hem bir monitör, hem bir akıllı televizyon hem de kolay bir çevrim içi ofis uygulama merkezi olmasını sağlıyordu.

Samsung Monitor M8 özellikleri neler?

2 ay evvel eklendi

Samsung Monitor M8 bu genetiği motamot devam ettirirken 32 inçlik ekranında 4K çözünürlük sunuyor. 1 milyar renk üreten eser sRGB uzayının yüzde 99’unu kapsıyor ve 400 nit parlaklık pahasına ulaşıyor.

Manyetik ayrılabilir SlimFit web kamerası ile Google Duo üzere uygulamalarda imajlı görüşmeler mümkün oluyor. SmartThings uygulaması ise konutunuzdaki akıllı aygıtları denetim etmenizi sağlıyor.

USB ve HDMI kontakları olan Samsung Monitor M8 monitör modeli USB Tip-C ile ek bir imaj transferi seçeneği daha sunuyor. Yakın vakitte bulut oyun dayanağı de gelecek eser 692$ civarında bir fiyat etiketine sahip ve beklentilerin biraz üzerinde kaldı.

  • Anasayfa
  • Donanım
  • Monitör Haberleri
  • Samsung Monitor M8 fiyatı beli oldu

About admin

Check Also

Rusya yonga gereksinimini Çin’den karşılayacak

Ukrayna işgali ile birlikte Batılı yonga teknolojilerine erişimi kısıtlanan Rusya devayı Çin’de arıyor. Tekrar birebir ambargoyu yaşayan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.