Samsung, Oppo Find N’in “harika” olduğunu söyledi

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, %88’lik pazar hissesi ile katlanabilir akıllı telefon dünyasında açık orta farkla bir numara. Galaxy Z Fold ve Galaxy Z Flip ailelerini her yıl güçlendiren Samsung’a karşı uzun bir müddet gerçek rakip çıkamadı. Fakat geçtiğimiz aylarda çıkış yapan Oppo Find N, epey beğenilmişti. Anlaşılan Samsung da birebir fikre sahip.

 Samsung, Oppo Find N’i beğeniyor

Oppo ve OnePlus’ın küresel irtibat ekibinin üyesi olan Ryan Fenwick, Twitter’da katlanabilir telefonları övdü. Tweet, “Günümüz Android telefonlarının hepsinin birebir olduğunu ve sıkıcı olduğunu söyleyen insanlara hatırlatma olsun” yazısı ve Oppo Find N görseli içeriyor. Samsung Mobile US ise bu tweete “oldukça harika” yazarak yanıt verdi.

Katlanabilir akıllı telefon pazarının başında bulunan Samsung’un, öteki markaların da aygıtlarını beğenebilmesi güzel bir olay. Bakalım Samsung ve öbür firmaların katlanabilir akıllı telefon pazarına yaptığı yatırımlar, akıllı telefon kesimini nereye götürecek.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Samsung, Oppo Find N’i beğendi

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.