Samsung T7 SSD dayanıklılık odaklı hale geliyor

Samsung’un 2020 yılında piyasaya sürdüğü SSD T7 taşınabilir depolama tahlili bir sefer daha karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bu defa askeri standartlarda dayanıklılık sertifikası sunacak. 

Samsung T7 SSD Rugged mı geliyor?

Samsung Hindistan toplumsal medya hesabında ezkaza paylaşılan bir görsel dayanıklılık odaklı T7 SSD modelinin gündemde olduğunu gösteriyor. Çizgili gövde tasarımı, LED bildirim ve USB Tip-C girişi göze çarpanlar ortasında. 

Samsung T7 Portable SSD satışa çıktı

2 yıl evvel eklendi

Daha evvel de sızdırıldığı üzere Samsung T7 SSD Rugged depolama tahlili MIL-STD 810G askeri standartlarda darbelere ve şoklara karşı sağlam. Aslında standart versiyon da epeyce güçlü bir gövdeye sahipti.

Samsung T7 SSD modeli okuma suratlarında 1050MBps düzeyi, yazma suratlarında ise 1000MBps düzeyini yakalıyor. Ülkemizde 2200TL civarından başlıyor ve parmak izi okuyuculu bir versiyonu da mevcut. Samsung T7 SSD Rugged modelinin kısa mühlet içerisinde tanıtılması bekleniyor. 
 

  • Anasayfa
  • Donanım
  • HDD / SSD Haberleri
  • Samsung T7 SSD Rugged savları

About admin

Check Also

Rusya yonga gereksinimini Çin’den karşılayacak

Ukrayna işgali ile birlikte Batılı yonga teknolojilerine erişimi kısıtlanan Rusya devayı Çin’de arıyor. Tekrar birebir ambargoyu yaşayan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.