Samsung, tüm akıllı telefonların kutusundan şarj adaptörünü kaldırmaya hazırlanıyor

Apple’ın iPhone kutu içeriğinden şarj adaptörünü kaldırmasıyla alay eden ve sonrasında Galaxy S21 serisiyle birlikte üst düzey akıllı telefon modellerinin kutusundan şarj adaptörünü eksilten Samsung, artık de uygun fiyatlı telefonların kutusundan şarj adaptörünü kaldırmaya hazırlanıyor.

Geekbench, birtakım Samsung telefonlarını engelliyor

21 sa. evvel eklendi

Giriş düzeyi Samsung telefonların kutusundan artık şarj adaptörü çıkmayabilir

Avrupa’daki taşınabilir perakendeciler tarafından aktarılan bilgilere göre bazı giriş düzeyi Samsung telefonların kutu içeriğinde şarj adaptörü bulunmayacak. Satıcılar tarafından paylaşılan liste, bu hafta başlarında tanıtılan Galaxy A13 ve Galaxy A23‘ü içeriyor. Ayrıyeten yakın vakitte duyurulması beklenen Galaxy M23 ve Galaxy M33’ün de kutu içeriğinde şarj adaptörü içermeyeceği söyleniyor.

Kelam konusu savlar gösteriyor ki Samsung yavaş yavaş tüm akıllı telefon kutularından şarj adaptörünü eksiltmeye hazırlanıyor. Samsung ve Apple üzere kutu içeriğinden şarj adaptörünü kaldıran birçok şirket, bu yaklaşımın sürdürülebilirlik açısından çevreye faydalı olduğunu savunurken, maliyetlerden de önemli tasarruf sağlıyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Samsung’un ucuz telefonları bile artık şarj aygıtıyla gelmeyecek

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.