Samsung yeni Endurance microSD kartlarını duyurdu

Endurance markası altında dayanıklılık odaklı hafıza kartları piyasaya süren Samsunh, bu hafta seriye yeni modeller eklediğini duyurdu. Yeni Samsung Pro Endurance microSD kartları biraz daha güvenlik ve araç kameralarını hedefliyor. 

Samsung Pro Endurance hafıza kartları

Her ne kadar taşınabilir cihazlarımızda daima hafıza kartları yer alsa da bilhassa daima kayıt yapan görüntüleme aygıtları tarafında dayanıklılık ön plana çıkıyor. Samsung Pro Endurance modeli de bunu göz önüne alıyor. 

Samsung 2022’nin birinci çeyreğindeki rekor gelirini açıkladı

6 gün evvel eklendi

Class 10 sınıfında U3 (UHS Speed Class 3) ve V30 (Video Speed Class 30) standartlarını barındıran hafıza kartları 40MB/s yazma suratlarına ve 100MB/s okuma suratlarına ulaşabiliyor. Kartlar firmanın kendi NAND bellek teknolojilerini kullanıyor. 

Suya, x ışınlarına, manyetik alanlara ve darbelere sağlam olan kartların kapasiteye nazaran yetenekleri de değişiyor. 32GB ve 64GB kartlar microSDHC standardını kullanıyor ayrıyeten U3 (UHS Speed Class 3) sınıfında. 128GB ve 256GB kartlar ise microSDXC standardını kullanıyor ve V30 (Video Speed Class 30) sınıfında. 10.99$ ile başlayan fiyatları 54.99$ düzeyine kadar çıkıyor. 
 

  • Anasayfa
  • Donanım
  • Etraf Üniteleri Haberleri
  • Samsung Pro Endurance hafıza kartları tanıtıldı: İşte fiyatı

About admin

Check Also

Rusya yonga gereksinimini Çin’den karşılayacak

Ukrayna işgali ile birlikte Batılı yonga teknolojilerine erişimi kısıtlanan Rusya devayı Çin’de arıyor. Tekrar birebir ambargoyu yaşayan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.