Samsung’un kaydırılabilir ve uzayan bir telefon patenti ortaya çıktı

Galaxy Z Flip ve Fold modelleri ile âlâ bir satış başarısına imza atan Samsung, akıllı telefon serisine yeni modeller ekleyebilir. MySmartPrice, şirketin kaydırılabilir ekrana sahip olan yeni bir akıllı telefon patentine ulaşmayı başardı. 

Selfie çekimlerinde fark yaratabilir

Dünya Fikri Mülkiyet Örgütü’nün (WIPO) veritabanında tespit edilen yeni patent, Samsung’un aygıtın etrafını çevreleyen esnek kayar bir ekran üzerinde çalıştığını gösteriyor. Bununla birlikte önden bakıldığında kavisli kenarlara sahipmiş üzere gözüken yeni akılı telefon, ekran kapağının bir kısmını kaplayacak formda yanlara uzayabiliyor.

Samsung Galaxy Z Fold4 ve Z Flip4’ün renk seçenekleri sızdırıldı

1 gün evvel eklendi

Aygıt önden olağan bir akıllı telefon üzere gözükse de, yenilikçi dizaynın aygıtın art kısmında yer aldığını söyleyebiliriz. Bilhassa Xiaomi’nin Mi MIX Alpha konseptine benzeyen yeni telefon, arka kısma uzanan ekranı ile selfie çekimleri konusunda fark yaratabilir. Şimdi teknik ayrıntıları aşikâr olmasa da üçlü bir kamera kurulumuna sahip olan yeni telefonun ticari bir esere dönüşüp dönüşmeyeceğini şimdilik bilinmiyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Samsung’dan ekranı uzayan bir telefon gelebilir

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.