Sanal bisiklet yarışı sanal New York’ta yapılacak

Metaverse konseptinin yaygınlaşmasındaki en kıymetli sacayaklarından birisi olarak gösterilen espor turnuvaları farklı branşlara yanlışsız evrilmeye devam ediyor. Artık de sanal bikislet yarışı yapılacak.

Sanal New York kentinde yarış

Bisiklet idman aletleri satıcısı Zwift ve Memleketler arası Bisiklet Birliği – UCI tarafından ikincisi düzenlenen sanal bisiklet turnuvası yeniden sanal bir New York kentinde iştirakçileri bekliyor.

Axie Infinity için değerli fırsat

1 gün evvel eklendi

Turnuva toplamda 54.9 kilometrelik bir piste sahip olacak. Sanal olduğu için cam yükseltmeler, çeşitli pürüzler ve sanal hayat da turnuvaya dahil edilecek. İştirakçilerin etkileşimlere en uygun yansıyı veren Wahoo Kickr V5 Smart Trainers akıllı bisiklet aygıtını kullanması gerekiyor.

Yol üzerinde pek çok güçlendirme de bulunacak. Bisiketin tartısını hafifletme, aerodinamik arttırma, gücü arttırma üzere pek çok güçlendirme alınabilecek. Bayanlar ve erkekler olarak yapılacak yarışa 180 bisikletçi seçilecek. Bunun için iştirakçilerin bölgesel olarak yapılan espor müsabakalarında sıralamaya girmesi gerekiyor. 26 Şubat tarihinde yapılacak müsabaka Eurosport, GCN+ ve Zwift YouTube kanalından yayınlanacak.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Sanal bisiklet yarışını kaçırmayın

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.