Sennheiser Momentum True Wireless 3 duyuruldu

Sennheiser markasının üst düzeyde rekabet eden Momentum tam kablosuz kulaklık serisi yeni bir üyeye daha kavuştu. Sennheiser Momentum True Wireless 3 kulaklık modeli biraz daha gelişmiş özelliklere sahip. 

Sennheiser Momentum TWS 3 özellikleri ve fiyatı

Sennheiser Momentum TWS 3 evvelki jenerasyon ile tasarım açısından büyük bir fark barındırmıyor. IPX4 ile su sıçramalarına dayanıklılık sunarken dokunmatik denetimlere yer verilmiş. 7mm dinamik şoförler derin basslar, ayrıntılı orta ve yüksek frekanslar sunuyor. 

Sennheiser CX Plus özellikleri ve fiyatı

7 ay evvel eklendi

Her modülde yer alan 3 mikrofon kaliteli görüşmelere imkân tanırken adaptif gürültü engelleme sunuyor. Etrafın gürültüsüne nazaran engelleme düzeyi ayarlanabiliyor. Ayrıyeten şeffaf mod ile dış sesler duyulabiliyor. 

Tek şarj ile 7 saate kadar kullanılabilen kulaklıkların kutusu 21 saat daha mühlet kazandırabiliyor. Sennheiser Momentum True Wireless 3 kulaklık için 250$ fiyat etiketi belirlenmiş. 
 

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Kulaklık Haberleri
  • Sennheiser Momentum TWS 3 tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.