SHIB Temalı Welly, global olarak genişlemeyi planlıyor

İtalyan fast food restoranı Welly ile tanınan göğüs kripto para ünitesi Shiba Inu (SHIB) geçtiğimiz günlerde bir paydaşlık kurmuştu. Paydaşlık kapsamında Welly, Shiba Inu’yu bir ödeme aracı olarak kullanacağını da açıklamıştı. Bu defa Welly’den yeni bir atılım geldi. Shiba Inu temalı restoran Welly, Twitter hesabı üzerinden global olarak genişlemeyi planladığını paylaştı. 

Kripto para piyasasında Harika Bowl periyodu

12 sa. evvel eklendi

Shiba Inu Temalı Welly, Küresele Adım Atmak İstiyor

İtalya’nın Napoli kentinde bulunan Shiba Inu temalı restoran Welly, global olarak genişlemek planlarından bahsetti. Welly bu planlarını resmi Twitter hesabı üzerinden açıkladı. Welly paylaşımında şu sözleri kullandı:

“Hey ShibArmy, Welly seni duyuyor! Yüzlerce talepten sonra yeni franchise’ları karşılamaya hazırız! Artık web sitemiz üzerinden bir franchise müracaatında bulunun”

Ayrıyeten hatırlatmak gerekirse Shiba Inu geliştiricisi Shytoshi Kusama ve Napoli merkezli burger restoranı Welly’nin paydaşlığı ile birlikte burger restoranı tam bir marka değişikliğine gitti. Bununla birlikte Welly, göğüs kripto para ünitesini restoranın resmi maskotu haline getirdi.

Restoranda gerçek paranın yanı sıra SHIB ve DOGE ödemeleri de kabul ediliyor. Bunun yanında Shiba Inu grubu, Welly’yi McDonald’s ve Burger King üzere büyük fast-food restoran zincirlerinden farklı tutuyor.

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Kripto Para Haberleri
  • SHIB Temalı Welly, yurt dışına bayilik dağıtıyor

About admin

Check Also

NASA, Mars InSight aracına bu yıl veda edecek

NASA'nın Mars InSight aracı, güneş panellerinde biriken toz sebebiyle yakın vakitte kullanım dışı kalacak. Uzay ajansı, biriken tozların ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.