Shiba Inu, burger markasının maskotu oldu

Fast food restoranları, adeta popüler meme kripto para birimlerini kabul etme yarışına girdi. Bu kez İtalya’da bulunan fast food restoranı Welly’s, Shiba Inu (SHIB) topluluğu ile ortaklık kurdu. Söz konusu ortaklığı Shiba Inu geliştiricisi Shytoshi Kusama bir blog yazısında duyurdu. Bu ortaklık ile beraber Welly’s restoranında Shiba Inu ödeme aracı olarak kullanılabilecek.

Shiba Inu Artık Welly’s Restoranın Maskotu

Popüler meme kripto para birimi Shiba Inu’nun Welly’s ile ortaklığı Shiba Inu topluluğu için son derece önemli. Çünkü yapılan ortaklık ile beraber Shiba Inu ekibi, ilk olarak gerçek hayatta insanlara ulaşmak ve Welly’s restoranını küresel olarak genişletmek istiyor.

Bunun yanında Welly’s, Shiba Inu’yu restoranın yeni maskotu yaptı. Ayrıca Welly’s restoran için yeni bir slogan da buldu. Tüm bunlar ile restoran şimdiden tam bir marka değişikliğine gitmiş oldu.

Kripto parası olanlar dikkat!

3 sa. önce eklendi

Shiba Inu geliştiricisi Shytoshi Kusama ise ortaklık ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Welly’s bir burger restoranı. Vejetaryen, vegan ve sağlıklı fast food seçeneklerine sahip olmanın önemini anlıyoruz. Bu yüzden mağazamızın açılışıyla birlikte bu ihtiyaçları karşılamak için daha fazla seçenek sunacağız”

Son olarak fast food restoran zinciri MrBeast Burger da geçtiğimiz günlerde Elon Musk’ın gönderisini retweet etmesi durumunda Dogecoin‘i kabul edeceğini söylemişti.

  • Anasayfa
  • Popüler Bilim
  • Kripto Para Haberleri
  • Shiba Inu ile İtalyan restoran Welly’s arasında iş birliği!

About admin

Check Also

Minik Hyundai Casper’ın ticari versiyonu da çıktı: Casper Van

Hyundai Casper, Koreli üreticinin en küçük crossover modeli olarak tanıtılmıştı. Şimdi de bu şirin modelin Casper Van isimli ticari ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.