Shiba Inu takımının yeni metaverse projesi: Shiba Lands

Shiba Inu (SHIB) topluluğu epeyce kısa bir müddet içerisinde, kripto para dünyasındaki en geniş topluluklardan biri haline gelmeyi başardı. Bu büyüme ile bir arada topluluk, yeni projeler de geliştirmeye başladı. Shiba Inu geliştiricileri bugün Shiba Lands isimli yeni projelerini duyurdu. Bu proje ile Shiba Inu takımı metaverse alanındaki çalışmalarını hızlandırmayı planlıyor.

Shiba Inu, Shiba Lands Projesini Başlatıyor

Bilindiği üzere Shiba Inu (SHIB) “Shiberse” projesi ile metaverse dünyasına adım attığını duyurmuştu. Bu defa Shiba Inu yeni bir metaverse ile karşımıza çıktı. Shiba Inu grubunun açıkladığı, Shiba Lands isimli proje tıpkı rakipleri üzere çok yakında arazi satışlarına başlayacak. Bu rakipler ortasında The Sandbox, Decentraland ve CryptoVoxels üzere projeler yer alıyor.

Metaverse düğününe buyrun

20 sa. evvel eklendi

Bunun yanında Shiba geliştiricileri, SHIB ekosistemi içerisinde yer alan merkeziyetsiz borsa ShibaSwap’ın tokeni Doge Kille (LEASH) token sahiplerinin Shiba Lands’in ön satışına iştirak sağlayabileceği de bildirildi. 

Shiba Inu grubu, bir blog gönderisinde yeni paydaşlıklar hakkında da bilgi verdi:

“Son olarak, bu proje hakkında kimi değerli ortaklarla esasen görüşüyoruz. Hepsi bu heyecan verici yeni ortamın büyük bir güçle ve amaçlandığı halde hazırlanabilmesi için çalışıyoruz”

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Kripto Para Haberleri
  • Shiba Inu takımının yeni metaverse projesi: Shiba Lands

About admin

Check Also

NASA, Mars InSight aracına bu yıl veda edecek

NASA'nın Mars InSight aracı, güneş panellerinde biriken toz sebebiyle yakın vakitte kullanım dışı kalacak. Uzay ajansı, biriken tozların ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.