Sızdırılan görsellere nazaran yeni Forza Motorsport, Xbox One’a da gelecek

Yayıncılığını Microsoft’un yaptığı, geliştiriciliğini ise Turn 10 Studios’un yaptığı Forza Motorsport için Xbox One sahipleri için hoş bir haber geldi.

Xbox One’a Gelebilir

Geçtiğimiz yıllarda Forza Motorsport serisinin yeni oyunu duyurulmuş fakat ne yazık ki çok fazla ayrıntı verilmemişti. Oyun, Xbox Series X için duyurulmuştu. Geçtiğimiz saatlerde ise Reddit üzerinden oyunla ilgili yeni görseller sızdırıldı. Sızdırılan görsellere nazaran oyun Xbox One’a da gelecek.

Cyberpunk temalı macera oyunu Stray ertelendi

2 gün evvel eklendi

Görseller oyunun şu sıralar test kademesinde olduğunu gösteriyor. Görsellerde de görülebildiği üzere oyun sadece Xbox Series X’e değil, Xbox One’a da gelecek. Büyük bir ihtimalle oyun Xbox Series S ve PC için de çıkış yapacak. Xbox One için çıkış yapacak olması da çok şaşırtan değil, son devirde çıkan birçok Xbox oyunu eski kuşak için de çıkış yaptı.

Oyunun çıkış tarihi hala belirli değil fakat geçtiğimiz yıl çıkan söylentiler büyük bir oyunun bizi beklediğini gösteriyor. Büyük bir ihtimalle 12 Haziran’da gerçekleşecek olan Xbox & Bethesda sunumunda oyundan bir şeyler göreceğiz.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Forza Motorsport, Xbox One’a da gelebilir

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.