Sızıntı: GTA 6, 2024’te çıkacak ve birinci fragman 13 Mayıs’ta gösterilebilir

GTA 6 ile ilgili sızıntılar uzunca bir müddettir internette dolaşıyor. Lakin şu ana kadar ne fragman ne de ekran imajları hakkında rastgele bir bilgi ortaya çıkmamıştı. Fakat son sızıntı, GTA 6 için birinci fragmanın bu yıl 13 Mayıs‘ta yayınlanmasının planlandığını göstermekte.

GTA 6, RAGE 9 grafik motoru sayesinde “inanılmaz” grafiklerle gel

2 hf. evvel eklendi

GTA 6 dünyası devasa olacak

Bilgilerin hakikat olduğu varsayılıyor çünkü şirket, 18 Mayıs 2021 tarihinde de GTA 5‘in geliştirilmiş bir versiyonu duyurulmuştu. Bu bilgilerin, yatırımcılara yönelik Rockstar Games sunumundan elde edildiği bildirildi. Fragmanın çıkış tarihine ek olarak, yayınlanan ekran imajlarında oyunun beklenen çıkış tarihini de görebilirsiniz: 2024’ün ikinci yarısında.

Oyun analisti Michael Patcher‘a nazaran GTA 6’nın dünyası o kadar büyük olacak ki oyunun tamamlanması 500 saat kadar sürebilecek. Daha evvel de Rockstar Magazine ve Naughty Dog Magazine‘in yaratıcısı ve dal içinden biri olan Chris Klippel, GTA 6’nın RAGE 9 oyun motorunu kullandığını açıklamıştı. Oyunun çıkış tarihi ve fragmanıyla ilgili olarak şimdi Rockstar Games cephesinden resmi bir açıklama gelmediğini de belirtmemiz gerek.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • GTA 6, 2024’te çıkacak ve birinci fragman 13 Mayıs’ta gösterilebilir

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.