Snapchat, cepte taşınabilen Pixy isimli yeni bir drone tanıttı


Tanınan iletileşme platformu Snapchat, kullanıcılarının daha rahat ve kolay Snap atabilmesi için yeni bir drone geliştirdi. Pixy isimli küçük drone, ön kısmında bulunan kamerasıyla Snap atmayı daha keyifli bir hale getiriyor.

Facebook, kullanıcı bilgilerinin nereye gittiğini bilmiyor

3 sa. evvel eklendi

İşte küçük lakin sevimli drone Pixy’nin teknik özellikleri

Snapchat’in ürettiği sarı renkli Pixy, 2,7K görüntü ve 12 MP fotoğraf çekebilmekte. Dört pervaneli küçük, cepte taşınabilen bir aygıt olan Pixy, sadece 101 gram yükünde. Ayrıca denetim etmenizi sağlayacak bir kumandası bulunmamakta. Fotoğraflar ve kayıtlar, Snapchat uygulamasındaki Anılarınızda saklanırken drone’nu etkinleştirmek için bir düğme ve uçuş modunu seçmek için bir kamera kadranı mevcut. Önceden yapılandırılmış modlar ise olağan yüzer mod, etrafınızda dönmesini sağlayan mod, yürürken yahut koşarken sizi takip etmesini sağlayan mod olmak üzere dört seçenekten oluşuyor.

Bir kaydı durdurmak istediğinizde ise elinizi drone’nun altına koymanız kâfi olacak. Böylelikle Pixy avcunuza inecek. Ayrıyeten kullanıma nazaran pil bitmeden beş ila sekiz uçuş yapabilirsiniz. 230 dolar satış fiyatına sahip Pixy, şimdilik yalnızca ABD ve Fransa’da satışa sunulacak.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Toplumsal Medya Haberleri
  • Snapchat, cepte taşınabilen Pixy isimli yeni bir drone tanıttı

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.