Snapchat’e kullanıcı ismi değiştirme özelliği geliyor

Tanınan iletileşme platformu Snapchat, kullanıcıların uzun vakittir bekledikleri bir özelliği yakında kullanıma sunacak. Yıllardır kullanıcı isimlerini değiştirememekten müzdarip olan kullanıcılar için Snapchat’ten güzel bir haber var. Evvelce güvenlik sebeplerinden dolayı kullanıcı ismi değiştirilemiyordu. Ancak 23 Şubat‘ta gelecek olan güncelleme ile artık kullanıcı isminizi değiştirebileceksiniz. Pekala nasıl?

Snapchat ile konser keyfi

2 hf. evvel eklendi

Snapchat, 23 Şubat’ta hem android hem de ios aygıtlara gelecek olan güncellemesi ile kullanıcı isminizi değiştirmenize izin verecek. Fakat Snapchat’in bir kaidesi var: Kullanıcı isminizi yılda yalnızca bir kere değiştirebileceksiniz. Ayrıyeten geçmişte kullanılan kullanıcı adları tekrar kullanılamayacağından dolayı isim değişikliği yapılırken dikkat edilmeli.

Snapchat kullanıcı ismi nasıl değiştirilir?

Snapchat’e 23 Şubat’ta gelecek olan güncelleme ile kullanıcı isminizi aşağıdaki adımları takip ederek değiştirebilirsiniz.

  • Snapchat hesabınıza giriş yapın.
  • Sol üst kısımda bulunan Bitmojinize tıklayın.
  • Akabinde açılan sayfada sağ üst köşede bulunan Ayarlar kısmına tıklayın.
  • Son olarak hesabım başlığı altında bulunan Kullanıcı İsmi kısmına basarak kullanıcı isminizi değiştirip onaylayabilirsiniz.

Bu adımları uygulayarak kullanıcı isminizi değiştirebilirsiniz. Fakat kullanıcı isminizi bir yıl değiştiremeyecek ve eski kullanıcı isminizi bir daha kullanamayacağınızdan dolayı değişim yaparken uygun bir seçim yapmaya dikkat etmeyi unutmayın.

Şimdi Snapchat, takviye sayfasında mevzuyla ilgili bir bilgilendirme yapmadı. Fakat 23 Şubat’tan sonraki güncelleme ile bu mevzuyla ilgili olan yazıya bir güncelleme yapılacaktır.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Toplumsal Medya Haberleri
  • Snapchat kullanıcı ismi nasıl değiştirilir?

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.