Snapdragon 8 Gen 1+, 2022’nin ikinci yarısına ertelendi

Qualcomm‘un beklenilen yeni işlemci modeli Snapdragon 8 Gen 1+ için tarih tekrar belirlendi. Evvelce gelen bilgilere nazaran bu ay tanıtılacak olan Snapdragon 8 Gen 1+, 2022’nin ikinci yarısına ertelendi.

Motorola Moto E32 tanıtıldı! İşte özellikleri

1 gün evvel eklendi

Snapdragon 8 Gen 1+’ı biraz daha bekleyeceğiz

Qualcomm, Snapdragon 8 Gen 1 ile çok büyük bir muvaffakiyet elde etti. Piyasadaki amiral gemilerinin vazgeçilmezi olan Snapdragon 8 Gen 1, artık bir üst versiyonu ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yakın vakitte gelen bilgiler Qualcomm’un yeni işlemcisinin Mayıs ayında tanıtılacağını söylüyordu. Lakin bugün gelen sızıntılar durumu değiştirdi.

Digital Chat Station‘a göre Snapdragon 8 Gen 1+ için biraz daha bekleyeceğiz. Çin’de meydana gelen yeni salgın durumu tabi Qualcomm’u da etkiledi. Salgın durumunun biraz daha denetim altına alınmasını bekleyecek üzere duran Qualcomm, görünüşe göre Snapdragon 8 Gen 1+’ı 2022 yılının öteki yarısında piyasaya sürecek. Tabi bu işlemciyi birinci kullanacak aygıt da muhtemelen Motorola Edge 30 Ultra olacak.

  • Anasayfa
  • Donanım
  • İşlemci Haberleri
  • Snapdragon 8 Gen 1+, 2022’nin ikinci yarısına ertelendi

About admin

Check Also

Rusya yonga gereksinimini Çin’den karşılayacak

Ukrayna işgali ile birlikte Batılı yonga teknolojilerine erişimi kısıtlanan Rusya devayı Çin’de arıyor. Tekrar birebir ambargoyu yaşayan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.