Snapdragon 870’li iQOO Neo6, 31 Mayıs’ta geliyor

iQOO‘nun yeni akıllı telefon modeli iQOO Neo6’yı tanıtacağı tarih açıklandı. iQOO Neo6, 31 Mayıs’ta Hindistan’da olacak. Lakin şimdiden kimi özellikler aşikâr. Gelin iQOO Neo6‘nın ayrıntılarına bakalım.

iQOO Neo6 SE piyasaya sürüldü! İşte özellikleri ve fiyatı

1 hf. evvel eklendi

iQOO Neo6, 12GB RAM bellekle gelecek

iQOO geçtiğimiz ay Çin’de iQOO Neo6 modelini tanıtmıştı. Lakin tıpkı aygıtın güncellenerek Hindistan’da da satılacağı biliniyordu. Hindistan versiyonu için hazırlıkları tamamlayan iQOO, aktiflik için tarihi de verdi. 31 Mayıs‘ta Hindistan’da yeni modeli tanıtacak olan iQOO, bu yeni versiyonun kimi özelliklerini de doğruladı.

Bildiğiniz üzere birinci tanıtılan iQOO Neo6‘da Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti mevcuttu. Fakat önümüzdeki günlerde Hindistan’da tanıtılacak olan versiyonda Snapdragon 870 yonga seti bulunacak. Yine bu yeni versiyonda iki farklı renk seçeneği sunacağını açıklayan Vivo, aygıtın 12GB RAM belleğe ve 256GB depolama alanına sahip olacağı bilgisini de verdi. Son olarak 80W‘lık bir süratli şarj takviyesi ile geleceği bilinen aygıtın, 12 dakikada %50 şarj olduğu biliniyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Snapdragon 870’li iQOO Neo6, 31 Mayıs’ta geliyor

About admin

Check Also

Bill Gates, Microsoft’u değil Samsung’u tercih etti: Bill Gates’in akıllı telefonu Samsung Galaxy Z Fold 3

Microsoft'un kurucu ortağı Bill Gates, Reddit'te yaptığı bir paylaşımda akıllı telefonunun Samsung Galaxy Z Fold 3 olduğunu söyledi ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.