ŞOK marketlerde Honor marka robot süpürge, A101 marketlerde Philips Sonicare diş fırçası var

Bu sıralarda ferdî yahut konut paklığı tarafında uygun fiyatlı elektronik tahliller arayanlar için A101 ve ŞOK marketlerde haftaya piyasada çok da karşımıza çıkmayan eserler yer alıyor. Bunlar ortasında elektrikli diş fırçası ve süpürgeler var. 

30 Nisan ŞOK aktüel teknoloji eserleri

30 Nisan ŞOK aktüel teknoloji eserleri ortasında Honor marka Choice R1 akıllı süpürge dikkat çekiyor. 2600Pa emiş gücü olan robot süpürge 500ml toz ve 300ml su haznesine sahip. 90 dakika boyunca çalışabilen eser 4 saatte şarj oluyor. Fiyatı ise 2999TL.

29 Nisan BİM aktüel eserleri neler?

1 hf. evvel eklendi

Öteki taraftan Karcher markasına ilişkin VC 4S Plus şarjlı dikey süpürge 15000Pa emiş gücü, HEPA 12 filtreli çok siklonlu temizleme sistemi, eko modunda 60 dakikaya kadar çalışma mühleti ile 3799TL fiyat etiketi ile satışa sunulacak. 

5 Mayıs A101 aktüel teknoloji eserleri

5 Mayıs A101 aktüel teknoloji eserleri ortasında Philips Sonicare elektrikli diş fırçası yer alıyor. Dakikada 31000 fırça hareketi, 3 kata kadar daha yeterli plak paklığı, akıllı zamanlayıcı, 2 haftaya kadar kullanım mühleti üzere özellikleri olan diş fırçası 379TL olarak satılacak. 
 

  • Anasayfa
  • Konut Elektroniği
  • Beyaz Eşya Haberleri
  • ŞOK aktüel eserleri neler?

About admin

Check Also

Xbox Series S, yakında fizikî oyunları destekleyebilir

Xbox Series X’e nazaran önemli manada daha az performans sunan Xbox Series S, tıpkı vakitte sadece dijital oyun kullanımına müsaade veriyor ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.