Sony halka dizayna sahip Sony LinkBuds TWS kulaklık modelini tanıttı

Birçok platformda muvaffakiyetini sergileyen Sony, yenilikçi dizayna sahip yeni kablosuz kulaklık modeli Sony LinkBuds TWS‘i tanıttı. İşte Sony’nin yeni kablosuz kulaklık modeli ve ayrıntıları.

Sony’nin sıra dışı kablosuz kulaklığından yeni imgeler geldi

2 gün evvel eklendi

Sony LinkBuds TWS tasarımı ile dikkat çekiyor

Sony yeni kablosuz kulaklık modeli Sony LinkBuds TWS‘i bugün tanıttı. Eşsiz bir dizaynla karşımıza çıkan Sony LinkBuds, açık halka tasarımı ile dikkat çeken bir model oldu. Kulağa direkt olarak oturan bir tasarım ile gelen kulaklık, bu nedenle içerisinde rastgele ek bir uç bulundurmuyor. Tasarımı nedeniyle ortamdaki sesleri de duymanıza imkan sağlayan Sony LinkBuds TWS, koşu, yürüyüş, bisiklete binme ve toplu taşıma üzere aktiflik ve ortamlarda etraftan gelen sesleri duymanıza imkan sağlıyor.

V1 işlemci ile gelen Sony LinkBuds TWS kulaklıklarınBeyaz ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile gelen Sony LinkBuds, kulaklıkların içerisinde 12mm‘lik şoförleri de taşıyor. DSEE ses yükseltme teknolojisine de sahip olan kulaklıkların her bir 4 gram yükünde. Suya karşı IPX4 derecesi ile dayanıklılık sunan Sony LinkBuds TWS, 5,5 saat kullanım sunuyor. Kutusu ile birlikte bu müddet 17,5 saate kadar çıkıyor. Fiyatı ise tam 178 Dolar.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Giyilebilir Teknolojiler Haberleri
  • Sony, halka dizaynlı Sony LinkBuds TWS kulaklık modelini tanıttı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.