Sony LinkBuds S argümanlı özelliklerle geliyor

Kısa müddet evvel AirPods Max kulaklık modeline rakip çıkaran Sony artık de AirPods Pro modeline rakip olacak yeni bir kulaklık modeli duyurdu. Sony LinkBuds S tam kablosuz kulaklık sınıfında savlı.

Sony LinkBuds S özellikleri ve fiyatı

Sony LinkBuds S tam kablosuz kulaklık modeli küçük boyutlarına karşın rakiplerine nazaran değerli bir avantaj barındırıyor. Pazarın gürültü engelleme yapabilen en küçük ve en hafif kablosuz kulaklığı pozisyonunda. Tartısı yalnızca 4.8 gram. Dış kısımda dokunmatik denetimler mevcut ve gövde su sıçramalarına karşı güçlü.

Sony WH-1000XM5 tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

3 gün evvel eklendi

5mm dinamik şoförler ile berrak ses kalitesi sunan kulaklık firmanın özel ses güçlendirme yazılımları ile desteklenmiş. Etkin gürültü engelleme özelliği istenirse ortam seslerini duymanızı da sağlıyor.

Bluetooth 5.2 ile birebir anda birden fazla aygıta bağlanabilen kulaklık tek şarj ile 6 saate kadar kullanılabiliyor. Kutusu ile birlikte bu müddet 20 saate çıkıyor. Sony LinkBuds S tam kablosuz kulaklık modeli için 199 Avro fiyat etiketi belirlenmiş.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Kulaklık Haberleri
  • Sony LinkBuds S tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.