Sony WH-1000XM5 kulaklık AirPods Max’a rakip oluyor

Apple’ın AirPods Max premium kablosuz kulaklığını tanıtması sonrasında dizaynından ilham alan pek çok rakip piyasaya çıkmaya başladı. Sony WH-1000XM5 kablosuz kulaklık tezli özelliklerle geliyor.

Sony WH-1000XM5 özellikleri ve fiyatı

Sony WH-1000XM5 kablosuz kulaklık modeli 30mm dinamik şoförlere sahip. Evvelki kuşaktan küçük olan şoförler Sony’nin optimizasyonları ile daha doğal ve daha yüksek frekans reaksiyonları sunabiliyor. Tekrar SBC, AAC ve LDAC Bluetooth kodeklerine takviye sunuluyor.

Sony Xperia 1 IV tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

3 gün evvel eklendi

Kulaklık toplamda 8 mikrofon ve iki adet QN1 ses işlemcisi ile desteklenmiş. Böylelikle orta ve yüksek frekanslarda daha uygun gürültü engelleme performansı elde ediliyor. Ayrıyeten ortam sesleri istenirse içeri alınabiliyor.

Bluetooth 5.2 ile tıpkı anda birden fazla aygıta bağlanan kulaklık Google Fast Pair ve Windows Swift Pair destekliyor. Dış kısımda sürükleme denetimleri yer alırken kulağınızdan çıkardığınızda müziği durduruyor. Google Assistant ve Amazon Alexa dayanağı de mevcut.

Modüller içeri yanlışsız katlanmadığı için kılıfı biraz daha büyük hazırlanmış. USB Tip-C ile şarj olan kulaklık tek şarj ile 40 saate kadar kullanım mühleti sunuyor. Sony WH-1000XM5 kablosuz kulaklık modeli 400$ fiyat etiketi ile satılacak.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Kulaklık Haberleri
  • Sony WH-1000XM5 tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.