Sony Xperia 1 II ve Xperia Pro Android 12 güncellemesine kavuştu

Sony’nin Xperia markalı akıllı telefonlarından olan iki model, Xperia 1 III ve Xperia 5 III’ün akabinde Android 12 güncellemesine kavuştu. 2020’nin güçlü amiral gemilerinden olan Xperia 1 II ve Xperia Pro, 12GB’a kadar RAM ve Snapdragon 865 ile hala hayli güçlü konumdalar. Xperia 1 II ve Xperia Pro, hayli emsal özelliklere sahip telefonlar lakin Xperia Pro, Sony alpha kameraları ile ilişki kurarak özel bir biçimde kullanılabiliyor.

Motorola Moto G22 tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

1 gün evvel eklendi

Sony Xperia’nın Android orta yüzü hayli sade ve stok bir tecrübe sunuyor. Android 12 ile gelişmiş Zımnilik Panosu, Wi-Fi ağları için Nearby Share ve genişletilmiş ekran imgesi üzere Pixel özelliklerini bünyesine katan Xperia, kalan manada büyük ölçüde değişmemiş kalıyor. Android 12 güncellemesi, 2022 Ocak güvenlik yaması ile geliyor. Güncelleme, şimdilik Amerika Birleşik Devletleri’nde yayınlanmış durumda fakat yakında küresel manada yayınlanması bekleniyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Xperia 1 ii ve Xperia Pro Android 12’ye kavuştu

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.