Sony Xperia 1 Mark 4’ün tasarımı sızdırıldı

Amiral gemisi Xperia 5 Mark 4 modeli üzerinde çalışmalarını sürdüren Sony’nin Xperia 1 Mark 4 modeli hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı.

Xperia 1 Mark 3’e emsal bir dizaynla geliyor

Tipster tarafından paylaşılan görsellere nazaran düz kenar ve keskin çizgilerle çevrili bir dizayna sahip olan Mark 4, Xperia 1 Mark 3’ün tasarım çizgilerini koruyacak. Bununla birlikte 164,7 x 70,8 x 8,3 mm boyutlarındaki yeni telefon, kamera çıkıntısı dahil toplam 9,55 mm kalınlığa sahip olacak.

Ön kamera dizaynın da ise günümüz akıllı telefonlarından ayrılan Sony Xperia 1 Mark 4’ün, 6,5 inç boyutundaki ekranının kamera için başka bir kısma sahip olduğu görüyoruz. Aygıtın art tarafında ise bir adet telefoto sensörü ve LED flaş bulunan üçlü bir kamera tasarımı bizi karşılıyor.

Android kullanıcılarının banka dataları tehlikede: İşte ayrıntılar

1 gün evvel eklendi

Sony’nin bir evvelki telefon serisinde bulunan Google Asistan tuşunu yeni seride kaldıracağı sav edilirken, yeni telefonun teknik özellikleri şimdi bilinmiyor. 

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Sony Xperia 1 Mark 4’ün tasarımı ortaya çıktı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.