Sony Xperia 5 Mark 4 modeli Snapdragon 8 Gen 1 Plus ile gelecek

Akıllı telefon pazarında silinmenin eşiğine gelen Sony tekrar savlı akıllı telefon modelleri ile tutunmaya çalışıyor. Bu yıla Sony Xperia 5 Mark 4 amiral gemisi modeli ile başlıyor.

Sony Xperia 5 Mark 4 neler sunacak?

Sony Xperia 5 III akıllı telefon modeli 6.1 inçlik gövdede sunduğu performans ile bize Compact periyotlarını hatırlatmıştı. Sony Xperia 5 Mark 4 modeli de tekrar 6.1 inçklik ekranda Snapdragon 8 Gen 1 Plus performansı sunacak.

Sony Walkman fiyatı ile şaşırttı.

1 hf. evvel eklendi

Tanıtıldığı periyoda nazaran en güçlü kompakt Android telefon olması beklenen Sony Xperia 5 Mark 4, ön ve art panelleri Gorilla Glass Victus ile korumuş. 16GB’a kadar RAM ve 512GB’a kadar depolama seçenekleri mevcut. 5000mAh kapasiteli batarya 45W süratli ile desteklenmiş.

Art kısımda 12MP çözünürlüğünde IMX557 ana sensör, 12MP çözünürlüğünde IMX363 yardımcı sensör ve 12MP çözünürlüğünde IMX663 çözünürlüğünde 3x telefoto sensör kullanılmış. Kamera paketinin tıpkı kaldığı lakin biraz daha optimize edildiği belirtiliyor.

Şimdi Sony Xperia 5 Mark 4 için bir tanıtım tarihi mevcut değil lakin evvelki jenerasyon Nisan ayında tanıtılmıştı. Snapdragon 8 Gen 1 Plus yonga setine nazaran modelin tanıtım tarihi de şekillenecektir.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Sony Xperia 5 Mark 4 özellikleri detaylanıyor

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.