Sony Xperia amiral gemileri PUBG Mobile turnuvalarında kullanılacak

Sony her ne kadar akıllı telefon pazarında istediği düzeyleri yakalayamamış olsa da farklı pazarlama stratejileri ile göz önünde olmaya çalışıyor. Bu kere PUBG Mobile oyunu ile özel bir muahede yapıldı.

Sony Xperia telefonlar PUBG Mobile turnuvasında

PUBG Mobile Küresel Esports ve Sony Mobile ortasında yapılan mutabakat kapsamında PUBG Mobile 2022 turnuvalarının resmi akıllı telefon Sony Xperia amiral gemileri olacak. Bu yıl iki farklı PUBG Mobile turnuvası göreceğiz.

Xiaomi 12 Avrupa fiyatı aşikâr oldu

1 hf. evvel eklendi

2022 PUBG Mobile Küresel Championship yanında yaz ortalarına yanlışsız bir turnuva daha olacak. Ayrıntıları sonra açıklanacak bu turnuvalarda finalistler Sony Xperia 1 III ve Xperia 5 III amiral gemileri üzerinde gayretlerini gerçekleştirece.

Bu iki amiral gemisi 120hz ekran ve 240Hz dokunmatik tarama suratına sahip. Bununla birlikte ekran parmak hareketlerini algılayarak oyuncuların ince ayar yapmasına yardımcı oluyor. L-? raiser özelliği ise gölgeleri aydınlatarak karanlıkta saklanan düşmanları daha rahat seçebilmenizi sağlıyor. Turnuvalarda hangi oyuncu özellikleri kurallar dahilinde kullanılacak şimdilik bilinmiyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • PUBG Mobile ve Sony Xperia paydaşlığı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.