Sony’den servet kıymetinde Walkman aygıtları

Walkman ismi bir periyot bilhassa genç tüketicilerin erişebileceği bir taşınabilir müzik çaları tanımlıyordu. Bugün ise servet pahasında ve erişmesi pek de mümkün olmayan aygıtlar haline geldiler.

Sony Walkman serisi servet bedelinde

Sony NW-WM1ZM2 ve Sony NW-WM1AM2 adındaki yeni Android Walkman eserleri 2016 yılında piyasaya çıkan yepyenilerin bilhassa ses tarafında güzelleştirilmiş versiyonları olarak dikkat çekiyor.

Sony sinemaları yüz güldürüyor

6 gün evvel eklendi

Eserlerde ortak olarak özel S-Master HX ses yazılımı, tam dijital güçlendirici, yüksek kaliteli lehim, anlık olarak yapay zekâ takviyeli sesi düzgünleştiren DSD Remastering Engine yer alıyor.

Sony NW-WM1ZM2 modeli oksijensiz kasada saf altın kaplama bir dizayna sahip. Daha kaliteli ses sağlayan bu kasanın yanında kaliteli ses sinyalleri sağlayan Kimber Kable ve tekrar kaliteyi arttıran altın entegre bir lehim kullanılmış. Fiyatı ise 4200$.

Sony NW-WM1AM2 modeli ise alüminyum kasa, düşük dirençli OFC kablo üzere biraz daha maliyet odaklı özelliklere sahip. Fiyatı ise 1600$ olarak belirlenmiş.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Başka Taşınabilir Teknolojiler Haberleri
  • Sony Walkman fiyatı ile şaşırttı.

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.