Söylentilere nazaran Mart ayında büyük bir PlayStation etklinliği geliyor

Bildiğiniz üzere PlayStation’ın State of Play isimli bir aktifliği bulunuyor. Bu aktiflikte PlayStation bazen birinci parti, bazen de üçüncü parti oyunlardan yeni görüntüler gösteriyor. Geçtiğimiz saatlerde de Mart 2022’de düzenleneceği söylenen bir State of Play’den yeni bilgiler geldi.

Mart Ayında Yeni State of Play

Çıkan bilgilere nazaran Mart ayında yeni bir State of Play olacak ve büyük etkinliklerden biri olacak. Aktiflikte gösterileceği söylenen duyurulara baktığımızdaysa Hogwarts Legacy, Resident Evil 4 Remake, PlayStation’ın Game Pass usulü sistemi, The Last of Us 1 Remake, FINAL FANTASY XVI ve God of War 2‘yi görüyoruz. 

Fallout New Vegas’ın devamı için görüşmeler başladı

1 gün evvel eklendi

Elbette bunların söylenti olduğunu belirtmekte tekrar yarar var. Spider-Man 2’nin ve Wolverine oyununun bu aktiflikte gösterilmeyeceğini söyleyebiliriz. Çıkan söylentilerin de aslında bir oldukça mantıklı olduğunu görebiliyoruz. İlerleyen süreçte resmi açıklama gelecektir.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Mart ayında büyük bir PlayStation etklinliği gelebilir

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.