Spotify birinci sesli kitabını yayınladı

Ticari hayatına müzik odaklı içerikler ile başlayan dal devi Spotify, yalnızca müzikle sonlu kalmak istemiyor. Yükselen trend podcast konseptine kıymetli yatırımlar yapan firma artık de sesli kitap çıkarıyor.

Spotify sesli kitaplar geliyor

Sesli anlatım içeren dijital kayıt diyebileceğimiz sesli kitaplar uzun müddettir internet aleminde kendisine yer buluyor. Hareket halindeyken kitap dinleme rahatlığı yanında bir grup manileri olan bireylerin de fazlaca tercih ettiği bir seçenek.

Spotify podcast reklamcılığına odaklanıyor

6 gün evvel eklendi

Spotify da sesli kitap konsepti için çalışmalara başlamıştı. Bookcast olarak isimlendirilen yeni konsept bu hafta birinci meyvesini verdi. Dolly Parton ve James Patterson tarafından yazılan Run, Rose, Run adlı dijital kitap erişime açıldı.

Run, Rose, Run normalde 7 Mart tarihinde satışa sunulacak bir roman. Spotify müellifle mutabakat yaparak dijital dünyaya aktardı. Roman, Nashville’e taşınan bir müzisyenin ilham kaynağı olan lakin planlarını da suya düşürebilecek bir sır ile çabasını anlatıyor.

Müzik ögeleri ile süslenen sesli kitabın soundtrack albümünü Dolly Parton hazırladı. Birinci iki kısmı yayınlanan kitabın tüm kısımları 7 Mart tarihine kadar tamamlanmış olacak. Soundtrack albümün de birinci iki modülü erişime açıldı. 4 Mart tarihinde de tamamı erişime açılacak.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Web Siteleri Haberleri
  • Spotify sesli kitaplara başlıyor

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.