Spotify, Greenroom’un canlı sesini ana uygulamaya dahil edecek

Spotify, şirkete yakın bireylerden gelen bilgilere nazaran canlı ses uygulaması Greenroom‘u tekrar markalaştıracak ve ana uygulamasının içine bir özellik olarak entegre edecek. Değişimin, yılın ikinci çeyreğinde gerçekleştirilmesi bekleniyor.

Müzik ve podcast haricinde canlı ses de geliyor

Ses akış platformu Spotify, geçtiğimiz yıl Betty Labs tarafından geliştirilen Locker Room canlı ses uygulamasını satın almış ve Greenroom ismiyle kullanıcılara sunmuştu. Locker Room sırf App Store’da yayınlanmışken Greenroom, hem iOS hem de Android uygulama marketlerinde sunulmuştu.

Görünüşe nazaran şirket, çok fazla kullanıcıya ulaşmayan Greenroom’u daha yaygın hale getirmek için Spotify Live ismiyle ana uygulamaya dahil etmek için çalışıyor. Dahil edilme tamamlandıktan sonra Spotify, müzik ve podcast haricinde bir de canlı ses özelliği sunmaya başlayacak.

NVIDIA’nın DRIVE Map’i gelişmiş otonom sürüşe yardımcı olacak

20 sa. evvel eklendi

2022’nin ikinci yarısından evvel gerçekleştirilmesi beklenen süreç sonunda Spotify Live‘ın kullanılması için insanların bir hesaba muhtaçlığı olup olmayacağı bilinmiyor. Greenroom’u kullanmak için bir Spotify hesabına gerek duyulmuyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Taşınabilir Uygulamalar Haberleri
  • Spotify, canlı sesi ana uygulamasına entegre edecek

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.