Spotify, radyo gibisi dinleme uygulaması Stations’ı kapatıyor

Spotify, birinci olarak 2018 yılında kullanıma sunduğu deneysel “radyo” istasyonlarına dayalı bir tecrübe sağlayan Spotify Stations uygulamasını kapatıyor. Ortaya çıkan bilgilere nazaran 16 Mayıs tarihinden itibaren kullanıcıların uygulamaya erişimi sonlandırılacak.

Mağazalardan kaldırıldı

Spotify Stations, 2018’de Avustralya’da çıkış yapmış ve bir yıl sonra ABD’ye gelmişti. Uygulama, radyo odaklı bir tecrübe yaşatıyor ve Spotify’daki bir müzik yahut sanatçı kitaplığına yerine, kullanıcılara bir radyo istasyonları listesi sunuyordu.

Kullanıcılara gönderilen e-postada: “Öncelikle, test etmekte olduğumuz Spotify Stations kullanıcısı olduğunuz için teşekkür ederiz. Bu tecrübenin sunumunu uzatmamaya karar verdik ve 16 Mayıs 2022‘den itibaren Stations uygulamasının ve web oynatıcısının artık kullanılamayacağını bildirmek istiyoruz.” tabirleri yer aldı.

Spotify’dan yapılan bir açıklamada ise deneysel uygulamaların daha geniş kullanıcı tecrübesinin önünü açmak için kıymetli bir öğretici vazifeye sahip olduğunu ve Spotify Stations uygulamasının da bu deneysel eserlerden biri olduğunu olduğu belirtildi.

BAE Systems, yeni Head-Up Display’ini tanıttı: LiteWave

22 sa. evvel eklendi

Spotify Stations uygulaması hem App Store‘dan hem de Play Store‘dan kaldırıldı lakin uygulamanın kendisi kullanıcıların favori istasyonlarını kolaylıkla ana Spotify uygulamasına aktarabilmesi ismine çalışmaya devam ediyor.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Toplumsal Medya Haberleri
  • Spotify, radyo gibisi dinleme uygulaması Stations’ı kapatıyor

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.