Spotify, yeni bir Otomobil Modu’nu test ediyor

Spotify, kullanıcıların araç kullanırken platformu daha rahat denetim edebilmeleri ismine sunduğu Otomobil Görünümü‘nü geçtiğimiz yılın sonlarında kaldırmıştı. Şirket tarafından yapılan bir açıklamaya nazaran platform makul bir küme kullanıcıyla yeni bir Otomobil Modu arayüzünü test etmeye başladı.

Spotify’dan araçlar için yeni bir mod geliyor

Spotify, her ne kadar Otomobil Görünümü özelliğini kaldırmış olsa da bunu gelecek yeniliklere yol açmak için yapılması gereken bir durum olarak özetlemişti. Bir şirket sözcüsü TechCrunch’a yaptığı açıklamayla daha evvel bahsettikleri üzere yeni bir Otomobil Modu arayüzünü artık kimi kullanıcılarla test etmeye başladıklarını doğruladı.

9to5Google tarafından elde edilen ekran manzaraları, yeni özelliğe birinci bakışı sunuyor. Yeni Otomobil Modu, araç kullanırken dikkati dağıtabilecek ayrıntılar yerine daha sade bir görünüm sunuyor. Üçlü bir alt sekmeye sahip özellik, kullanıcıların sesli müzik aramasına da imkan tanıyacak. Denetim düğmeleri de olağan görünüme oranla daha büyük boyutlara sahip.

Spotify, canlı sesi ana uygulamasına entegre edecek

1 gün evvel eklendi

Spotify‘ın yeni Otomobil Modu, şimdi test kademesinde ve şirket, test kullanıcılarının geri dönüşlerine nazaran özelliği daha geniş kullanıma sunacak. Bu sebeple özellik genel kullanıma sunulmadan evvel kimi değişiklikler yapılabilir.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Taşınabilir Uygulamalar Haberleri
  • Spotify, yeni bir Otomobil Modu’nu test ediyor

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.