Star Wars Jedi: Fallen Order 2 sadece yeni nesile gelebilir

Star Wars cihanında geçen Star Wars Jedi: Fallen Order, epey sevilen bir oyun olmayı başardı. Geçtiğimiz yıl yeni jenerasyon güncellemesi alan oyun, hayranlarına bir sefer daha kendini beğendirmeyi başardı. Uzun müddettir Jedi: Fallen Order’un devamı geleceği biliniyordu fakat oyun hakkında neredeyse hiçbir bilgi bulunmuyordu. Lakin görünüşe nazaran oyun, sırf yeni nesile gelecek.

PC, PS5 ve Xbox Series için gelecek

Oyun dünyasında yakın kaynakları ile bilinen Jeff Grubb, Jedi: Fallen Order 2’nin sadece yeni kuşak ve PC’ye geleceğini belirtti. Bilhassa PS5’i bulmanın hala güç olduğu bu vakitte Respawn’ın bu hareketi hayli farklı. Görünüşe nazaran Respawn Entertainment, bu hususta epeyce kararlı. Bu durum, her ne kadar eski kuşak sahiplerini üzecek olsa da oyunun yeni nesile özel geliştirilmesi çok daha kaliteli görseller ve performans sunacaktır.

Yeni Batman sineması duyuruldu

1 gün evvel eklendi

Star Wars Jedi: Fallen Order 2’nin bir sorun olmazsa mayıs ayı içerisinde tanıtılması bekleniyor. Respawn ve EA, oyunu uzun vakit evvel doğrulamıştı fakat hala resmi bir bilgi gelmedi. Oyunun isminin ise Jedi: Fallen Order 2 olmayacağı düşünülüyor. Oyun, bir ertelenme olmazsa 2022’nin sonlarında çıkış yapabilir.

  • Anasayfa
  • Ömür
  • Sinema ve Dizi Haberleri
  • Jedi: Fallen Order 2 sırf yeni nesile gelebilir

About admin

Check Also

Xbox Series S, yakında fizikî oyunları destekleyebilir

Xbox Series X’e nazaran önemli manada daha az performans sunan Xbox Series S, tıpkı vakitte sadece dijital oyun kullanımına müsaade veriyor ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.