Steam Deck için yeni bir güncelleme yayınlandı

Steam Deck, son vakitlerde PC oyuncularını en çok heyecanlandıran projelerden biri olmayı başardı. Geçtiğimiz ay çıkış yapan el konsolu, fiyat performansı ile epeyce beğenildi. Valve, bu muvaffakiyetin akabinde Steam Deck kullanıcıları için elinden geleni yapıyora benziyor.

Yeni güncelleme birçok düzenleme ile geliyor

31 Mart’ta Steam forums’da duyurulan güncellemenin ana odağı konsolun denetimi hakkında. Artık kullanıcılar, joysticklerinin meyyit bölgesini ayarlayarak daha gerçek denetim elde edebilecekler. Ayrıyeten güncelleme, Deck’in trackpadlerinin titreşim gücünü ayarlamaya da imkan sağlıyor. Steam Deck, bugüne kadar Wi-Fi ağlarını hatırlayamıyordu ve her ilişki kesilişinden sonra tekrar şifre girmeniz gerekiyordu lakin yeni güncelleme ile Steam Deck, daha evvel bağlandığınız Wi-Fi ağlarını hatırlayacak.

AMD Ryzen 7000 işlemcilerin üretimi başlıyor

13 sa. evvel eklendi

Performans iyileştirmeleri, Google Chrome’un indirilmesine pürüz olan kusurun düzeltilmesi ve trackpadler ile sanal klavye kullanmak da Steam Deck’in yeni güncellemesindeki başka yenilikler oluyor.

  • Anasayfa
  • Mesken Elektroniği
  • Oyun Konsolları Haberleri
  • Steam Deck için yeni güncelleme yayınlandı

About admin

Check Also

Xbox Series S, yakında fizikî oyunları destekleyebilir

Xbox Series X’e nazaran önemli manada daha az performans sunan Xbox Series S, tıpkı vakitte sadece dijital oyun kullanımına müsaade veriyor ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.