SteelSeries Aerox 9 Wireless amiral gemisi olmaya geliyor

SteelSeries markasının başarılı oyuncu faresi serisi Aerox bu hafta argümanlı eserlerle güncellendi. SteelSeries Aerox 9 Wireless hem serinin hem de firmanın amiral gemisi koltuğuna oturuyor. 

SteelSeries Aerox 9 Wireless özellikleri ve fiyatı

SteelSeries Aerox 9 Wireless oyuncu faresi MOBA ve MMO oyunları için özel olarak optimize edilmiş. Toplam 18 adet programlanabilir tuş olmasına rağmen yalnızca 89 gram tartıya sahip. TrueMove Air sensör 18000 CPI, 400 IPS ve 40G hızlanma kıymetleri sunuyor. 

SteelSeries yeni Aerox 3 oyuncu farelerini tanıttı

1 yıl evvel eklendi

Golden Micro IP54 tuş anahtarları 80 milyon basışa kadar kullanılabiliyor. Gövde ise AquaBarrier ile su sıçramalarına karşı güçlü. Yüzde 100 PTFE ayaklar ise en güzel kayganlığa ayarlanmış. 

Quantum 2.0 Wireless ve Bluetooth 5.0 ile en düşük gecikmede ilişkiyi hedefleyen fare tek şarj ile 180 saate kadar kullanılabiliyor. 15 dakikalık şarj ile de 40 saatten fazla kullanım elde ediliyor. SteelSeries Aerox 9 Wireless oyuncu faresi 150$ fiyat etiketi ile satılacak. 
 

  • Anasayfa
  • Donanım
  • Etraf Üniteleri Haberleri
  • SteelSeries Aerox 9 Wireless tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyat

About admin

Check Also

Rusya yonga gereksinimini Çin’den karşılayacak

Ukrayna işgali ile birlikte Batılı yonga teknolojilerine erişimi kısıtlanan Rusya devayı Çin’de arıyor. Tekrar birebir ambargoyu yaşayan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.