SteelSeries dünyanın en hafif çoklu kablosuz faresini duyurdu

Son periyotta hafifliğe odaklanan oyuncu fareleri tanınan olmaya başladı. Bilhassa gövdede delikli yapılar bırakarak yükünü atan bu fareler bilhassa uzun oyun seanslarında bileğinizi yorulmasını kısmen de olsa önlemeye çalışıyor. SteelSeries Aerox 5 Wireless dünyanın en hafif çoklu kablosuz faresi olma tezinde. 

SteelSeries Aerox 5 Wireless özellikleri ve fiyatı

SteelSeries Aerox 5 Wireless oyuncu faresi yalnızca 74 gram tartısında. Bluetooth ve 2.4GHz bir ortada barındıran eserler ortasında en hafifi. TrueMove Air sensör 18000 CPI, 400 IPS ve 40G hızlanma pahaları sunuyor. 

SteelSeries yeni Aerox 3 oyuncu farelerini tanıttı

1 yıl evvel eklendi

Golden Micro IP54 tuşlar hassas bir tecrübe sunarken 80 milyon basış ömrüne sahip. 3 RGB bölgesi sahnelerle uyumlu hareket edebiliyor. Quantum 2.0 Wireless teknolojisi ile gecikmesiz temaslar amaçlanırken Bluetooth 5.0 kontağı da epey süratli. 

Tek şarjla 180 saate kadar kullanılabilen fare modeli 15 dakikalık şarj ile de 40 saatten fazla kullanım mühleti kazanıyor. 9 programlanabilir tuş bulunan SteelSeries Aerox 5 Wireless için 140$ fiyat etiketi belirlenmiş. 
 

  • Anasayfa
  • Donanım
  • Etraf Üniteleri Haberleri
  • SteelSeries Aerox 5 Wireless tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyat

About admin

Check Also

Rusya yonga gereksinimini Çin’den karşılayacak

Ukrayna işgali ile birlikte Batılı yonga teknolojilerine erişimi kısıtlanan Rusya devayı Çin’de arıyor. Tekrar birebir ambargoyu yaşayan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.