Strateji oyunu Abandon Ship taşınabilir aygıtlara geliyor: Ön kayıt açıldı


Fireblade Software ve PID Games’in geliştiriciliğini yaptığı strateji oyunu Abandon Ship taşınabilir aygıtlara geliyor.

Kingdom Hearts Missing-Link iOS ve Android için duyuruldu

4 gün evvel eklendi

Geçtiğimiz saatlerde paylaşılan fragman ile birlikte strateji oyunu Abandon Ship’in taşınabilir aygıtlara geldeceği açıklandı. Ayrıyeten oyunun App Store ve Google Play üzerinde ön kayıtları da başladı. Oyunun ayrıntılarını, fragmanını ve mağaza sayfalarını aşağıda bulabilirsiniz.

Abandon Ship Fragman

Korsanlık yap ve başına ödül konmuş bir kaptan ol. “Yelken Çağı”na ilişkin bir gemiyi ve mürettebatını yönet; kararlarınla şekillenecek, kaç hikayeyle dolu, geniş dünyayı keşfet. Denizcilik üzerine yapılmış klasik yağlıboya tablolardan esinlenen bir sanat üslubuna sahip, acımasız taktiksel savaşlar sunan bu üretimde düşman deniz araçları, tahkimatlar ve deniz canavarları ile çarpış.

AKSİYONLARININ SONUÇLARIYLA YÜZLEŞECEĞİN BİR DÜNYADA MEVT KALIM SAVAŞI VER

Farklı dizaynlara ve temalara sahip, kıssalarla dolu, gibisi olmayan sayısız adayı keşfet: Lanetli Deniz’de hayalet gemilerle savaş. Örümcek Adaları’ndaki dev eklembacaklıları defet. Zehirli gazlarla, buzdağlarıyla, yamyamlarla ve çok daha ziyadesiyle dolu yerler seni bekliyor.

Kuvvetli savaşlarda düşman gemiler, tahkimatlar ve deniz canavarları ile çarpış, taktiksel yeteneklerini kullanarak düşmanı köşeye sıkıştır ve alt et. Hava ve etraf şartları savaşlara kıymetli tesir ediyor: Gelgit dalgaları, çarpan yıldırımlar, volkanik patlamalar ve kar fırtınaları stratejine etki edecek etkenlerden yalnızca birkaçı. Denizcilik üzerine yapılmış klasik yağlıboya tablolardan esinlenen Abandon Ship, “”Yelken Çağı””nın fantastik öğelerle bezeli bir yorumu.

GEMİYİ KAYBETMEK BİR SON DEĞİL

Bu dünyada hayat acımasız olabilir. Vefat kalıcıdır. Fakat gemin yok edilirse seyahatin bitmez. Kaptan sensin ve kaptan yaşadığı sürece her vakit umut vardır. Bir filikayla kaçarak, hatta denizde sürüklenip karaya vurarak hayatta kalman ve akabinde savaşarak tepeye geri dönmen mümkün.

SON ANDA ZAFERE UZAN

Savaş demek, taktik ve acımasızlık demektir. Hiçbir savaş kolay kazanılmaz, hezimet her vakit bir ihtimaldir. İbreyi lehine çevirmek için elindeki her tıp avantajı kullanabilmen gerek.

Elde edebileceğin farklı gemi sınıfları için onlarca farklı silah ve yükseltme mevcut. Düşman gemilerini sağlam ele geçirerek kendi deniz araçlarının görünümünü kişiselleştirebilirsin. Emniyetli mürettebatın tecrübe ve yetenekler kazanarak düşmana karşı üstünlük sağlamana yardımcı olur.

NE EKERSEN ONU BİÇERSİN

Aldığın kararlara reaksiyon veren fantastik bir dünyayı keşfet. Korsanlık yap ve başına ödül konmuş bir kaptan ol. Etrafa ve hatta tüm dünyaya büyük tesir edecek vazifeler yap. Bu aldığın kararlarla müttefikler ve düşmanlar edin. Müttefiklerin yardım etmek için, düşmanların intikam almak için tekrar karşına çıkabilir.

Çok sayıda kıssaya dâhil ol; Cthulhu esintili bir tarikatı devirmek üzerine heyeti ana kıssa ve cetlerinin mirasını yine inşa etmek üzerine heyeti bir Hür Oyun modunun yanı sıra, daha kısa oyun deneyimleri sunan, kız kardeşini kurtarmaya odaklanan savaş seferi yahut papazın çocuğu olarak, en güçlü silah Kraken’i elde etmek için daha yüksek rütbelere ulaşmaya çalıştığın Tarikat Kılıcı üzere kıssalar de mevcut.

Abandon Ship‪!‬ Games Fiyatsız 1,2 GB

Abandon Ship Plug in Digital Strateji Oyunları Aygıta nazaran değişir

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Taşınabilir Oyunlar Haberleri
  • Strateji oyunu Abandon Ship taşınabilir aygıtlara geliyor

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.