Summer Game Fest 2022’nin tarihi açıklandı: Yeni oyun duyuruları olacak

Yaz ayları bildiğiniz üzere oyunsuz geçen bir periyottur. Lakin oyun fuarlarıyıla birlikte yaz ayları oyun manasında biraz daha keyifli bir hale geliyor. Geçtiğimiz saatlerde de Summer Game Fest 2022‘nin tarihi açıklandı.

9 Haziran 2022

Geçtiğimiz saatlerde yapılan açıklamaya nazaran Summer Game Fest 2022, 9 Haziran 2022’de Türkiye saati ile 21:00’de başlayacak. Aktiflikte yeni oyun duyuruları, fragmanlar, haberler ve daha fazlası yer alacak. Etkinlik YouTube, Twitch, Twitter ve Facebook üzerinden izlenebilecek.

Battle.net’e Türk Lirası sonunda geldi

7 sa. evvel eklendi

Geçtiğimiz yıl yapılan aktiflikte Elden Ring’in birinci oynanış görüntüsü, Death Stranding: Director’s Cut ve Tiny Tina’s Wonderland’in duyuruları ve çeşitli ünlü oyuncuların iştiraki olmuştu. 12 Haziran’da Xbox ve Bethesda sunumu olacağı düşünülürse ve Sony‘nin de bu stil etkinliklere katılmadığı düşünülürse başka firmaların iştiraki aktifliğin heyecanını belirleyecek üzere duruyor.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Summer Game Fest 2022’nin tarihi açıklandı

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.