Tanınan oyun Apex Legends’ın taşınabilir versiyonu bu ay çıkış yapıyor

Yayıncılığını Electronic Arts’ın yaptığı, geliştiriciliğini ise Respawn Entertainment’ın yaptığı, son devrin tanınan oyun çeşitlerinden biri olan battle royale çeşidindeki oyun Apex Legends, geçtiğimiz yıllarda mobil aygıtlar için duyurulmuştu. Sonunda da net olmasa da çıkış aralığını öğrenmiştik olduk.

Bu Ay Geliyor

Geçtiğimiz saatlerde Apex Legends Mobile’ın Twitter sayfasında oyunun ön kayıtları için bir paylaşım yapıldı. Ayrıyeten paylaşımda hoş de bir haber verildi. Paylaşıma nazaran bu ay içerisinde Apex Legends Mobile çıkışını yapacak.

Battlefield 2042 ve FIFA 22, Xbox Game Pass ve EA Play gelebilir

2 gün evvel eklendi

Büyük bir ihtimalle yakın bir tarihte oyunun net çıkış tarihi de açıklanacaktır. Oyun geçtiğimiz yıl Türkiye dahil birçok ülkede teste açılmıştı. Birinci yorumlar bir oldukça olumlu olduğunu söylemekte yarar var. Oyunun Android için mağaza sayfasını aşağıda bulabilirsiniz. iOS için de gelişmeleri buradan takip edebiliirsiniz.

Apex Legends Mobile ELECTRONIC ARTS Aksiyon Aygıta nazaran değişir

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Taşınabilir Oyunlar Haberleri
  • Apex Legends’ın taşınabilir versiyonu bu ay çıkış yapıyor

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.