Tanınan oyun serisi BioShock’un sineması geliyor: Netflix ve Take-Two iştirakinde

Oyun dünyasının en tanınan serilerinden birisi olan BioShock bilhassa kıssasıyla birçok insanın beğenisini kazanmıştı. Netflix de geçtiğimiz saatlerde hoş bir haber paylaştı.

BioShock Sineması Geliyor

Geçtiğimiz saatlerde Netflix’in yaptığı duyuruya nazaran tanınan oyun serisi BioShock’un sineması geliyor. Netflix sineması, oyunun da yayın hakkına sahip olan Take-Two ile birlikte geliştiriyor. Netflix’in bu sinema ile birlikte oyun uyarlaması içeriklerini biraz daha arttırdı. Netflix şu anda Cyberpunk 2077’den Cuphead’e kadar birçok oyunun uyarlaması üzerinde çalışıyor.

Steam Next Fest’in tarihi yaklaştı

17 sa. evvel eklendi

Ne yazık ki proje ilgili bir ayrıntı açıklanmadı fakat duyurudan bir şeyler çıkarmak mümkün. Duyuruda kullanılan fotoğrafan kıssanın Rapture Kenti ile ilgili olacağını yahut orada geçeceğini söyleyebiliriz. Ayrıyeten duyuruda birinci oyunun antagonisti Andrew Ryan’dan bir alıntı görebiliyoruz. Yeniden birinci iki oyundan Big Daddy‘yi de görebiliyoruz.

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Sinema ve Dizi Haberleri
  • Tanınan oyun serisi BioShock’un sineması geliyor

About admin

Check Also

NASA, Mars InSight aracına bu yıl veda edecek

NASA'nın Mars InSight aracı, güneş panellerinde biriken toz sebebiyle yakın vakitte kullanım dışı kalacak. Uzay ajansı, biriken tozların ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.