Tanınan oyun Valorant’ın milletlerarası en büyük espor turnuvası Türkiye’de gerçekleşecek

Riot Games elbet şu anda Türkiye’deki ve dünyadaki en tanınan üretimlerden birisi. Geçtiğimiz haftalarda Fade kod isimli Türk karakterin oyuna eklenmesi bizler için fevkalade bir haber olarak gündeme gelmişti. Artık ise Valorant’tan espor tarafında bir hoş haber daha geldi.

2022 VALORANT Champions Tour’un son iki memleketler arası aktifliğinin gerçekleşeceği kentler açıklandı. Birinci olarak, her bölgenin Challenger II. Basamak etkinliklerinden en uygun ekipler dönemin ikinci Masters aktifliğine mesken sahipliği yapacak olan Kopenhag’da karşılaşacak. 10-24 Temmuz tarihleri ortasında gerçekleşecek olan turnuvada VCT puanları, mükafatlar ve zafer için yarışan on iki ekip yer alacak.

GeForce Now kütüphanesine bu hafta 8 yeni oyun ekleniyor

1 gün evvel eklendi

Finalle Türkiye’de

VALORANT Champions Tour’un 2022 sezonu İstanbul’da noktalanacak! Champions, bilmeyenler için dünyanın en yeterli on altı ekibinin VALORANT Dünya Şampiyonu olmak için gayret edeceği yıl sonu final aktifliği.

2-18 Eylül tarihleri ortasında gerçekleşecek aktiflikte toplamda on altı ekip gayret edecek. Bunlar dönem boyunca elemeleri geçen on grup ve Ağustos ayında oynanacak Son Talih Elemelerini geçen altı grup olacak.

Riot Games’ten yapılan açıklama şu formda, “Hedefimiz en büyük memleketler arası etkinliklerimizi canlı seyirci önünde oynamak. Bu iki kent de amacımıza ulaşmamızı için gereken şartları sağlamanın yanı sıra aktiflikte yer alacak tüm kadroların aktifliğe inançlı bir halde katılmaları ve rekabet etmeleri konusunda garanti sağladı. Bu iki aktifliğin birinci detaylarını sizinle paylaştığımız için heyecanlıyız ve önümüzdeki haftalarda daha fazla bilgi sağlayacağız.”

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Valorant’ın en büyük turnuvası Türkiye’de gerçekleşecek

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.