Tanınan seri Max Payne’in birinci iki oyunu için remake sürümü duyuruldu

Max Payne elbet oyun dünyasının en değerli serilerinden birisi ve ne yazık ki üçüncü oyunun akabinde yeni bir oyun göremedik. Bilhassa birinci iki oyun ise oyun dünyasının en düzgünleri ortasına rahatlıkla girebilir. Geçtiğimiz saatlerde de hoş bir haber geldi.

Max Payne 1&2 Remake Geliyor

Geçtiğimiz saatlerde Max Payne serisinin birinci iki oyununun remake versiyonu duyuruldu. Birinci bilgilere baktığımızda remake sürümleri oyunların asıl geliştiricisi Remedy‘nin yapacağını görüyoruz. Remedy ve Rockstar bu oyun için bir muahede imzalamış durumda. Oyunlar, Northlight oyun motoruyla geliştirilecek ve PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S için çıkış yapacak. Bütçe olarak AAA bir oyun usulünde olacak. 

Tomb Raider’ın yeni oyunu duyuruldu

1 gün evvel eklendi

Proje şu anda geliştirme sürecinin erken evrelerinde. Umuyoruz ki başarılı oyunlar görebiliriz. Bilhassa birinci iki oyun atmosferiyle ve müzikleriyle bir epey dikkat çeken üretimler. Grafikler dışında oyunlarda nasıl bir fark olacağı da yeniden büyük merak konusu. Ne yazık ki şu an için bir çıkış tarihi yok.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Max Payne ve Max Payne 2’nin remake’i duyuruldu

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.