Tanınan taşınabilir oyun Pokemon GO artık büsbütün Türkçe

Yayıncılığını Niantic’in yaptığı Pokemon GO bildiğiniz üzere çıkışının üzerinden yıllar geçmesine karşın hala en tanınan oyunlardan birisi. Geçtiğimiz aylarda da Türk oyuncular için hoş bir haber paylaşılmıştı. Artık de bu hoş haber gerçekleşti.

Pokemon GO Artık Türkçe

Pokemon GO geçtiğimiz aylarda gelen duyurunun akabinde artık büsbütün Türkçe olmuş durumda. Geçtiğimiz gün de bu hoş haberi kutlamak için bir basın toplantısı düzenlendi. Toplantıya Niantic’in Gelişmekte Olan Pazarlar Eser Pazarlama Müdürü Zoe Zhang ve Türkiye’deki stratejik pazarlama ve bağlantı ortağı The 4 Winds Entertainment (T4W) İrtibat ve Lokalizasyon Müdürü Nazih Fares de katıldı.

Epic Games’in bu haftaki fiyatsız oyunu erişime açıldı

22 sa. evvel eklendi

T4W’den Nazih Fares, mevzuyla ilgili fikirlerini “Türkiye’deki Pokémon GO lansmanında Niantic’i desteklemekten ötürü çok heyecanlıyız. Buradaki oyuncular için topluluk aktiflikleri ve kültürel olarak manalı teşebbüslerle destekleyeceğimiz uzun vadeli planlarımız için sağlam bir temel oluşturabilmek ismine aylardır canla başla çalışıyoruz,” kelamlarıyla lisana getirdi.

Fares daha sonra mikrofonu Zhang’a bıraktı. Zoe Zhang gerçekleştirdiği sunuma Niantic’in Pokémon GO için 2016’da yayınladığı birinci tanıtım görüntüsüyle başladıktan sonra Türkiye’nin kıymet verdikleri bir pazar olduğunun, burada kalıcı olarak bulunduklarının altını çizerek, önümüzdeki günlerde yayınlanacak Pokémon GO Türkiye fragmanını birinci defa Türk basınıyla paylaştı ve hislerini, “Yerelleştirilmiş Türkçe uygulamasıyla Pokémon GO’yu Türkiye’ye getirebildiğimiz için son derece memnunuz ve bunu mümkün kılmamıza yardımcı olan Türkiye’deki mükemmel Eğitmen topluluğuna minnettarız. Oyunun Türkiye’deki muvaffakiyetini geliştirmeye ve büyütmeye devam etmeyi dört gözle bekliyoruz” formunda lisana getirdi.

Pokémon GO için Türkçe lisan takviyesi şu anda etkin ve Eğitmenler Pokémon’un dünyasını Türkçe olarak keşfedebiliyorlar. Bu maceraya ister yeni başlayın ister yılların deneyimine sahip tecrübeli bir Eğitmen olun, her şartta yesyeni bir seyahat sizleri bekliyor. Pokémon GO’nun Türkçe versiyonunun daima olarak geliştirileceği ve güncelleneceği belirtiliyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Taşınabilir Oyunlar Haberleri
  • Tanınan taşınabilir oyun Pokemon GO artık büsbütün Türkçe

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.