TCL iki yeni katlanabilir telefon konsepti duyurdu

Uzun müddettir katlanabilir ekranlar konusunda çalışmalar yapan TCL şimdi piyasaya çıkacak bir eser ortaya koymuş değil fakat her yıl farklı bir konsept ile teknoloji fuarlarında ziyaretçilere sergiliyor.

TCL’den iki farklı katlanabilir konsepti

TCL markasının birinci katlanabilir konsepti Galaxy Z Fold 3 ile emsal bir yapıya sahip lakin genişleyebilme özelliği de var. Telefonu açtıktan sonra sol kenar biraz daha uzuyor ve böylelikle ortaya 9 inçlik bir tablet çıkıyor. Gelişmiş bir menteşe sistemi kullanan konsept şimdi piyasaya çıkmaya hazır değil.

TCL NxtPaper MAX 10 tablet fiyatı nedir?

1 sa. evvel eklendi

İkinci konsept ise Galaxy Z Fold ve Huawei Mate X modellerinin karışımı üzere. Hem dıştan içe yanlışsız katlanırken hem de içten dışa yanlışsız katlanarak çadır modunda kullanılabiliyor. Akıllı telefon pazarında bir birinci olacak 360 derecelik konsepti ne yazık ki yakın vakitte piyasada görmemiz çok güç. Kısa mühlet evvel Galaxy Z Flip ile rakip olacak TCL Chicago katlanabilir telefon konsepti de ani bir kararla iptal edilmişti.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • TCL’den yeni katlanabilir konseptler

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.