TCL NxtPaper MAX 10 tablet modeli duyuruldu

Çinli TCL markasının 2020 yılı başlarında tanıttığı renkli e-ink ekran teknolojisi NxtPaper yavaş yavaş büyümeye devam ediyor. 8.88 inçlik modelin akabinde bu yıl da 10.36 inçlik daha büyük ekranlı bir model tanıtıldı.

TCL NxtPaper MAX 10 özellikleri ve fiyatı

Yeni kuşak renkli e-kağıt olarak tanımlanan NXTPAPER teknolojisi standart e-ink ekranlara nazaran yüzde 25 daha yüksek konstrast sunarken LCD ekranlara nazaran de yüzde 65 daha az güç tüketiyor. E-ink ekranların en büyük derdi olan düşük tazeleme suratları nedeniyle görüntü ve animasyonları yavaş oynatma sorunu da bu teknolojide giderilmiş. Firma klasik ekranlar üzere görüntü oynatılabileceğini belirtiyor.

TCL NXTWEAR AIR özellikleri açığa çıktı

1 ay evvel eklendi

TCL NxtPaper MAX 10 modeli 10.36 inçlik ekranında Full HD+ çözünürlük sunuyor. MediaTek MT8768E yonga seti biraz eskide kalıyor ve Android 11 ile destekleniyor. Tablet modeli biraz daha elektronik kitap ve uzaktan eğitim deneyimine odaklanmış.

A-Pen kalem dayanağı sunan tablet 8000mAh kapasiteli batarya ile 1250 saate kadar bekleme mühletine ulaşıyor. WiFi ve 4G sürümleri ile gelecek. TCL NxtPaper MAX 10 modeli 270 Avro başlangıç fiyatına sahip.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Tablet Haberleri
  • TCL NxtPaper MAX 10 tablet fiyatı nedir?

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.