Tek yazmalık SSD geliyor

Taşınabilir medya ortamları tarihinde USB bellekler, HDD ve SSD periyotları ile birlikte tek yazmalık şoförlere veda etmiştik. Ne var ki daima yazma işiyle uğraşmayan ve uzun müddetli bilgi saklayacaklar için bir alternatif olabilir. 

Tek yazmalık SSD devranı

Verbatim tarafından Japonya’da tanıtılan tek yazmalık SSD şoförü 128GB kapasiteye sahip. USB 3.2 Gen 1 Tip-C üzerinden ilişki kuran eser 540MB/s okuma suratlarına, 180MB/s yazma suratlarına ulaşıyor. 

DDR5 belleklerde rekor

5 gün evvel eklendi

Sürücüyü kullanabilmek için Windows 10 yahut Windows 11 işletim sistemi, x86 ve 64-bitlik bir işlemci, Microsoft .NET Framework 4.8 yahut üzeri sürümlerin kurulmuş olması gerekiyor. Fiyatı açıklanmayan şoför 10 yıl garanti ile gelecek. 

SSD şoförlerde okuma ve yazma suratlarının daima geliştiği bir devirdeyiz. Bununla birlikte yalnızca data taşımak için SSD sahibi olmak isteyenler düşük bir fiyat karşılığında bunu sorun etmeyecektir. 
 

  • Anasayfa
  • Donanım
  • HDD / SSD Haberleri
  • Tek yazmalık SSD ile tanışın

About admin

Check Also

Rusya yonga gereksinimini Çin’den karşılayacak

Ukrayna işgali ile birlikte Batılı yonga teknolojilerine erişimi kısıtlanan Rusya devayı Çin’de arıyor. Tekrar birebir ambargoyu yaşayan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.