TEMSA MD7 Plus, İspanya’da yılın midibüsü seçildi

Avrupa pazarındaki muvaffakiyetini her geçen gün pekiştiren TEMSA, İspanya’da düzenlenen Ulusal Nakliyecilik Ödülleri’nde MD7 Plus aracı ile ‘Yılın En Düzgün Midibüsü‘ mükafatına layık görüldü.

İspanya’da kara yoluyla yolcu nakliyeciliği yapan İspanyol şirketlerinin yöneticileri tarafından verilen ve EDITEC Küme tarafından düzenlenen Ulusal Nakliyecilik Ödülleri’nde, TEMSA MD7 Plus, 2 adayın yarıştığı kategoride rakibini geride bırakarak en fazla oy aldı.

Hem yük hem de yolcu nakliyeciliğinde kesimden uzmanların, profesyonellerin ve iş adamlarının yer aldığı yaklaşık 60 şahıstan oluşan heyet takımı, 11 kategorideki 75 aracı kıymetlendirdi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen TEMSA Satış Genel Müdür Yardımcısı Hakan Koralp, 2022 yılına süratli bir teslimat süreci ile girdiklerini belirtti.

Lexus’un elektrikli sedan konseptinden yeni görseller geldi

9 sa. evvel eklendi

Midi Coach segmentinde kent içi taşımacıların en çok tercih ettiği eserler ortasında yer alan MD7 Plus’ın aldığı bu mükafatla başarılı performansını bir kere daha tescillemiş olduğunu vurgulayan Koalp, “MD7 Plus’ı açık orta başkan yapan etkenlerin ortasında düşük yakıt tüketimi, güçlü performansı ve sürüş konforu bulunuyor. Ayrıyeten tam bir fiyat performans eseri olan araç, yüksek hareket yeteneğiyle güçlü şartlara ahenk sağlarken, yaygın servis ağıyla kullanım avantajı da sağlıyor.” ifadelerini kullandı.

Koralp, TEMSA olarak, çok başarılı bir yılı geride bıraktıklarını, geçen yıl salgının dünya iktisadı ve ülkeler üzerindeki tüm olumsuz tesirlerine karşın, üretim, satış ve ihracatta değerli muvaffakiyetler kaydettiklerini bildirdi.

İhraç ettikleri elektrikli araçların dışında, otobüs, midibüs ve hafif kamyon segmentinde 2 binin üzerinde araç satışı gerçekleştirdiklerini hatırlatan Koralp, 2022’de de Avrupa pazarındaki etkinliklerini katlayarak artırmayı hedeflediklerini tabir etti.

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Araba Teknolojileri Haberleri
  • TEMSA MD7 Plus, İspanya’da yılın midibüsü seçildi

About admin

Check Also

NASA, Mars InSight aracına bu yıl veda edecek

NASA'nın Mars InSight aracı, güneş panellerinde biriken toz sebebiyle yakın vakitte kullanım dışı kalacak. Uzay ajansı, biriken tozların ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.