Tesla şarj istasyonlarında Dogecoin ile ödeme yapılacak

Tesla CEO’su Elon Musk, Twitter hesabı üzerinden Tesla Console’un kurucusu Ryan Zohoury’nin, Santa Monica’da yeni açılan Tesla şarj istasyonlarıyla ilgili paylaşımına cevap verdi. Bu cevabı ile birlikte Tesla CEO’su, Tesla şarj istasyonlarında, gelecekte Dogecoin’in bir ödeme tekniği olarak kabul edileceğinin sinyalini verdi.

Opensea kullanıcıları dikkat!

1 sa. evvel eklendi

Tesla Şarj İstasyonlarında DOGE ile Ödeme Yapılabilecek mi?

Tesla Console’un kurucusu Ryan Zohoury’un paylaşımında, şarj istasyonlarının açılmasıyla birlikte istasyonların Tesla markalı arabalarla dolup taştığını belirtti ve bu paylaşımını doğrulamak için bir fotoğraf paylaştı.

Tesla CEO’su Elon Musk ise bu paylaşıma Hollywood bölgesinde fütürizm temalı bir lokanta ve araçlar ile girilebilen bir sinema açma planı olduğunu söyleyerek cevap verdi. Ayrıyeten Musk, bu istasyonun Dogecoin (DOGE) ile ödeme kabul edebileceğini de vurguladı.

Ayrıyeten belirtmek gerekirse Tesla CEO’su Elon Musk, tanınan göğüs kripto para ünitesi Dogecoin’in (DOGE) ödeme tekniklerinde kullanımını yaygınlaştırmaya çalışıyor. Geçtiğimiz aylarda şirket, Tesla’nın birtakım yan eserleri için Dogecoin ile ödeme kabul etmeye başlamıştı.

Son olarak Elon Musk, kısa bir müddet evvel gelecekte hem Starlink’in hem de SpaceX’in DOGE ödemelerini kabul etmeye başlayabileceğine dair ipuçları vermişti.

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Kripto Para Haberleri
  • Tesla şarj istasyonlarında Dogecoin ile ödeme yapılacak

About admin

Check Also

NASA, Mars InSight aracına bu yıl veda edecek

NASA'nın Mars InSight aracı, güneş panellerinde biriken toz sebebiyle yakın vakitte kullanım dışı kalacak. Uzay ajansı, biriken tozların ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.