Teze nazaran birkaç gün içinde PlayStation’ın Xbox Game Pass usulü servisi duyurulacak


Bildiğiniz üzere oyun dünyasının son devirlerinde Xbox Game Pass en çok sevilen servislerden birisi. Bir müddettir de PlayStation’dan misal bir servis bekleniyordu ve bu servisin söylentileri geçtiğimiz yıl çıkmıştı. Artık ise duyuru için kısa bir müddet kalmış üzere duruyor.

Birkaç Gün İçinde Duyuru Gelebilir

Bloomberg’ten emniyetli gazeteci Jason Schreier‘ın yaptığı habere nazaran önümüzdeki haftanın birinci günlerinde PlayStation’ın yeni servisi duyurulacak. Yani birkaç gün içerisinde resmi duyuruyu görebiliriz. Duyuruyla birlikte de tüm ayrıntılar netleşecektir.

Rockstar GTA Online’ın abonelik servisi GTA Plus’ı duyurdu

1 gün evvel eklendi

Şu an için gerçek olma ihtimali çok yüksek olan ayrıntılara baktığımızda servisin Game Pass’in tersine büyük oyunlara birinci günden erişim sağlamayacağını görebiliyoruz. Yani God of Ragnarok üzere, Horizon Forbidden West üzere birinci parti PlayStation oyunları birinci günden servise eklenmeyecek. Çıkan birinci ayrıntıları aşağıdaki videomuzdan öğrenebilirsiniz.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Yakında PlayStation’ın Game Pass stili servisi duyurulabilir

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.