The Witcher 3’ün yeni kuşak sürümü bilinmeyen bir tarihe ertelendi

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini CD Projekt Red’in yaptığı The Witcher 3‘ün yeni kuşak sürümü The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition‘dan berbat haber geldi.

The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition Ertelendi

Bildiğiniz üzere CD Projekt Red bir müddettir hem Cyberpunk 2077’nin hem de The Witcher 3’ün yeni jenerasyon sürümü üzerinde çalışıyordu. Cyberpunk 2022 geçtiğimiz aylarda çıkışını yaptı, The Witcher 3’ün Haziran 2022’den evvel çıkış yapması bekleniyordu. Lakin geçtiğimiz saatlerde yeni jenerasyon sürümü bilinmeyen bir tarihe ertelendi.

PlayStation 5’in yeni sistem yazılım güncellemesi yayınlandı

21 sa. evvel eklendi

Bu proje daha öncesinde Saber Interactive’e aitti lakin CD Projekt yaptığı açıklamada projeyi onlardan aldıklarını ve stüdyo içinde geliştireceklerini paylaştı. Ertelemenin sebebi de bu. Projenin Saber Interactive’den alınma sebebi ne yazık ki açıklanmadı. The Witcher 3’ün yeni jenerasyon sürümü birçok teknik geliştirme içerecek. Ayrıyeten diziden ilham alan kozmetikler de göreceğiz üzere duruyor.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • The Witcher 3’ün yeni kuşak sürümü bilinmeyen bir tarihe ertelendi

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.